Seizoen Niveau   Winnaar        
               
2014-2015 1ste team Veld Be Quick  - Spes(M) 10-9    
  Reserve klasse Veld Swift(V) 2 - Be Quick 2 9-9 w.n.s  
  A Junioren Veld Rosolo A1 - Swift(V) A1 17-9    
  B Aspiranten Veld Rosolo B1 - De Peelkorf B1 6-4    
  C Aspiranten Veld De Peelkorf C1 - Spes(M) C1 4-3    
               
2012-2013 1ste team Zaal Spes - De Korfrakkers 20-18    
    Veld Rosolo - Swift(V) 15-13    
  Reserve klasse Zaal Spes 2 - Be Quick 2 11-10    
    Veld De Korfrakkers 2 - Spes 2 10-  8    
  A Junioren Zaal De Peelkorf A1 - De korfrakkers A1 11-  7    
    Veld Swift(V) A1 - De korfrakkers A1 7-7 10-  8 n.v.  
  B Aspiranten Zaal De Korfrakkers B1 - Rosolo B1 10-10 w.n.s. Meer info.
    Veld SVSH/KSV B1 - Rosolo B1 4-0    
  C Aspiranten Zaal Rosolo C1 - Swift(V) C1 8-4   Meer info.
    Veld Swift(V) C1 - Rosolo C1 6-4    
               
2011-2012 1ste team Zaal De Korfrakkers - Swift(V) 19-12    
    Veld De Korfrakkers - Spes(M) 15-  6    
  Reserve klasse Zaal De Korfrakkers 2 - Rosolo 2 8-8 10-8 n.v.  
    Veld De Korfrakkers 2 - SPES(M) 2 8-7    
  A Junioren Zaal De Korfrakkers A1 - Spes A1 9-8    
    Veld Spes(M) A1   11-10    
  B Aspiranten Zaal          
    Veld De Korfrakkers B1 - Rosolo B1 7-2    
  C aspiranten Zaal          
    Veld Swift(V) C1 - Rosolo C1 8-4    
  D pupillen Zaal          
    Veld Rosolo D1 - ONA D1 7-6    
               
2010-2011 1ste team

Zaal

De Korfrakkers - Spes 14-13    
   

Veld

Spes - De Korfrakkers 9-8    
  Reserve klasse

Zaal

De Korfrakkers 2 - Spes 2 12-7    
   

Veld

Spes 2 - Rosolo 2 9-8    
  A Junioren

Zaal

Swift A1 - Rosolo A1 9-8    
   

Veld

Spes A1 - Rosolo A1 4-3    
  B Aspiranten

Zaal

DWW B1 - De Peelkorf B1 8-5   Meer info.
   

Veld

         
  C Aspiranten

Zaal

Rosolo C1 - Swift C1 5-1    
   

Veld

         
  D Pupillen

Zaal

Rosolo D1 - De Peelkorf D1 10-7    
   

Veld

         
   

 

         
2009-2010 1ste team

Zaal

Spes - De Korfrakkers 8-7    
   

Veld

Spes - Be Quick 11-10    
  Reserve klasse

Zaal

         
   

Veld

De Korfrakkers 2 - Spes 2      
  A junioren

Zaal

De Korfrakkers A1 - Swift A1 12-8    
   

Veld

De Korfrakkers A1 - Rosolo A1      
  A jun. 1ste kl.

Zaal

De Korfrakkers A2        
   

Veld

De Korfrakkers A2        
  B aspiranten

Zaal

Spes B1 - Stormvogels B1      
   

Veld

Rosolo B1 - Spes B1      
  C aspiranten

Zaal

Rosolo C1 - Spes C1      
   

Veld

Rosolo C1 - Spes C1      
  D pupillen

Zaal

Rosolo D1 - Swift D1      
   

Veld

Rosolo D1 - Swift D1      
               
2008-2009 1ste team

Zaal

De Korfrakkers - Spes 12-10    
   

Veld

Be Quick -  De Korfrakkers 12-11    
  Reserve klasse

Zaal

Rosolo 2 - Be Quick 2      
  A Junioren

Zaal

Rosolo A1 - De Korfrakkers A1 11-8    
   

Veld

Be Quick A1 - JES A1 7-4   Teamfoto.
  A jun 1ste kl

Zaal

Rosolo A2        
   

Veld

De Merels A1        
  B aspiranten

Zaal

Rosolo B1        
   

Veld

De Peelkorf B1        
  C aspiranten

Zaal

Rosolo C1 - Peelkorf C1 4-3    
   

Veld

Rosolo C1        
  D pupillen

Zaal

Rosolo D1 - Spes D1 5-3    
   

Veld

Spes D1        
               
2007-2008 1ste team

Zaal

De Korfrakkers - Rosolo 19-15    
   

Veld

De Korfrakkers - Spes 12-11    
  A junioren

Zaal

De Korfrakkers A1        
   

Veld

De Korfrakkers A1 - Swift (V) A1 9-5    
  A jun 1ste kl

Zaal

Emos A1        
   

Veld

Emos A1        
  B aspiranten

Zaal

Rosolo B1 - SVOC B1 8-6    
   

Veld

Prinses Irene B1        
  C aspiranten

Zaal

Rosolo C1 - Be Quick C1 5-4    
   

Veld

Rosolo C1        
  D pupillen

Zaal

De Korfrakkers D1 - DDW D1      
   

Veld

De Korfrakkers D1        
               
2006-2007 1ste team

Zaal

Korfrakkers        
   

Veld

Swift        
  A junioren

Zaal

Swift A1        
   

Veld

De Korfrakkers A1        
               
2005-2006 1ste team

Zaal

De Korfrakkers - Spes 18-12    
   

Veld

De Korfrakkers - Spes 12-6    
  A junioren

Zaal

Spes A1 - Swift (V) A1 18-15    
   

Veld

De Korfrakkers A1 - Spes A1 9-7    
  B aspiranten

Zaal

         
   

Veld

De Korfrakkers B1 - Rosolo B1 8-1    
  C aspiranten

Zaal

         
   

Veld

Rosolo C1 - ODIO C1 7-2    
  D pupillen

Zaal

         
   

Veld

Rosolo D1 - DSV D1 7-7   w.n.s.
               
2004-2005 1ste team

Zaal

Swift        
   

Veld

Spes De Korfrakkers 8-7    
  A junioren

Zaal

DDW A1        
   

Veld

De Korfrakkers A1 -Rosola A1 6-3    
               
2003-2004 1ste team

Zaal

Spes        
   

Veld

De Korfrakkers - Spes 18-12    
  A junioren

Zaal

Rosolo A1        
   

Veld

Rosolo A1 - Blauw Wit(H) A1 11-4    
               
2002-2003 1ste team

Zaal

Spes        
   

Veld

Spes - De Korfrakker 17-12    
  A junioren

Zaal

De Korfrakker A1        
   

Veld

De Korfrakkers A1 - Swift (V) A1 12-5    
               
2001-2002 1ste team

Zaal

Spes        
   

Veld

Spes        
  A junioren

Zaal

Rosolo A1 - De korfrakkers A1 10-10 11-10 Golden goal
   

Veld

Rosolo A1 - De korfrakkers A1 8-4    
  C aspiranten

Veld

Rosolo C1 - Swift(V) C1      
               
               
2000-2001 1ste team

Zaal

Spes        
   

Veld

Spes        
  A junioren

Zaal

De Korfrakkers A1        
   

Veld

Be Quick A1        
               
1999-2000 1ste team

Zaal

DDW        
   

Veld

Swift        
  A junioren

Zaal

BMC A1        
   

Veld

De Korfrakkers A1        
               
1998-1999 1ste team

Zaal

DDW        
   

Veld

Spes        
  A junioren

Zaal

De Korfrakkers A1        
   

Veld

Rosolo A1        
               
1997-1998 1ste team

Zaal

JES        
   

Veld

Swift        
  A junioren

Zaal

De Korfrakkers A1        
   

Veld

Swift A1        
               
1996-1997 1ste team

Zaal

Swift        
   

Veld

Spes        
  A junioren

Zaal

Swift A1        
   

Veld

Swift A1        
               
1995-1996 1ste team

Zaal

JES        
   

Veld

Spes        
  A junioren

Zaal

Celeritas A1        
   

Veld

Swift A1        
               
1994-1995 1ste team

Zaal

Swift        
   

Veld

Spes        
  A junioren

Zaal

Spes A1        
   

Veld

Spes A1        
               
1993-1994 1ste team

Zaal

Rosolo        
   

Veld

Rosolo        
  A junioren

Zaal

Niet gespeeld        
   

Veld

Spes A1        
               
1992-1993 1ste team

Zaal

Rosolo        
   

Veld

Rosolo        
               
1991-1992 1ste team

Zaal

Rosolo        
   

Veld

Rosolo        
               
1990-1991 1ste team

Zaal

Rosolo        
   

Veld

Rosolo        
               
1989-1990 1ste team

Zaal

Rosolo        
   

Veld

GEKO        
               
1988-1989 1ste team

Zaal

Rosolo        
   

Veld

Rosolo        
               
1987-1988 1ste team

Zaal

Swift        
   

Veld

Rosolo        
               
1986-1987 1ste team

Zaal

Rosolo        
   

Veld

Rosolo        
               
1985-1986 1ste team

Zaal

GEKO        
   

Veld

GEKO        
               
1984-1985 1ste team

Zaal

GEKO        
   

Veld

GEKO        
               
1983-1984 1ste team

Zaal

Rosolo        
   

Veld

GEKO        
               
1982-1983 1ste team

Zaal

Fortuna(B)        
   

Veld

GEKO        
               
1981-1982 1ste team

Zaal

GEKO        
   

Veld

Swift        
               
1980-1981 1ste team

Zaal

Swift        
   

Veld

Swift        
               
1979-1980 1ste team

Zaal

BMC        
   

Veld

Swift        
               
1978-1979 1ste team

Zaal

Swift        
   

Veld

Concordia        
               
1977-1978 1ste team

Zaal

Swift        
   

Veld

Concordia        
               
1976-1977 1ste team

Veld

Concordia        
               
1975-1976 1ste team

Veld

Concordia        
               
1974-1975 1ste team

Veld

Concordia        
               
1973-1974 1ste team

Veld

Vessem        
               
1972-1973 1ste team

Veld

Vessem        
               
1971-1972 1ste team

Veld

Vessem        
               
               

 

Alle artikelen op een rijtje van meest gelezen naar minst gelezen