KvN Korfbal
Seizoen Niveau   Winnaar            
2014-2015 Hoofdklasse Zaal DSC C1 - DeetosSnel C1 7 - 5        
    Veld DSC C1 - KVS C1 12 - 11        
                   
  1ste Klasse Zaal KVS/Maritiem C1 - Hoogkerk C1 11 - 6     Meer info  
    Veld Hoogkerk C1 - Woudenberg C1 5 - 4        
                   
  Dames Zaal              
    Veld              
                   
                   
2013-2014 Hoofdklasse Zaal Nieuwerkerk C1 - DeetosSnel C1 9 - 7     Meer info.  
    Veld DVO C1 - DOS'46 C1 14-14 18-14 n.v. Meer info.  
                   
  1ste klasse Zaal HKV/Ons Eibernest C1 - KVA C1 7 - 6     Meer info.  
    Veld HKV/Ons Eibernest C1 - LDODK/AH Gorredijk C1 7 - 6     Meer info.  
                   
  Dames Zaal Rosolo C1 - De Peelkorf C1 10 - 4        
    Veld              
                   
                   
2012-2013 Hoofdklasse Zaal DeetosSnel/Volhuis C1 - Nieuwerkerk C1 4 - 3     Meer info.  
    Veld Achilles(Hg) C1 - Oranje Wit(D) C1 9 - 9 13 - 9 n.v. Meer info.  
                   
  1ste klasse Zaal Drachten/VD Wiel C1 - Velocitas C1 6 - 5     Meer info.  
     Veld Sporting Delta C1 - Avanti(P) C1 5 - 2     Meer info.  
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Rosolo C1 - Swift(V) C1 8 - 4     Meer info.  
    Veld Swift(V) C1 - Rosolo C1 6 - 4        
                   
                   
2011-2012 Hoofdklasse Zaal PKC/Hagero C1 - DeetosSnel/Volhuis C1 9 - 9 13 - 12 n.v. Meer info.  
    Veld DeetosSnel/Volhuis C1 - Groen Geel C1 5 - 4     Meer info.  
                   
  1ste klasse Zaal SCO C1 - KVA C1 9 - 3     Meer info.  
    Veld ZKV(Za) C1 - Dalto C1 2 - 1     Meer info.  
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Niet bekend            
    Veld Swift(V) C1 - Rosolo C1 8 - 4        
                   
                   
2010-2011 Hoofdklasse

Zaal

Fortuna/MHIR C1 - IJsselvogels C1 8 - 6     Meer info.  
   

Veld

IJsselvogels C1 - Koog Zaandijk C1 7 - 1     Meer info.  
                   
  1ste klasse

Zaal

Groen Geel C1 - Roda C1 8 - 4     Meer info.  
   

Veld

Vriendenschaar(Ha) C1 - ROHDA C1 8 - 5     Meer info.  
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Rosolo C1 - Swift C1 5 - 1        
    Veld Niet bekend            
                   
                   
2009-2010 Hoofdklasse

Zaal

Wit Blauw C1 - Fortuna/MHIR C1 5 - 3     Meer info.  
   

Veld

Antilopen C1 - TOP/Wereldtickets C1 10 - 9     Meer info.  
                   
  District

Zaal

Stadskanaal'74 C1 - KVS C1 5 - 4     Meer info.  
   

Veld

KVS C1 - Stadskanaal'74 C1 6 - 5     Meer info.  
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Rosolo C1 - Spes C1          
    Veld Rosolo C1 - Spes C1          
                   
                   
2008-2009 Hoofdklasse

Zaal

PKC/LucassenBoer C1 - Fortuna/Tempus C1 6 - 4     Uitslagen,  
   

Veld

Fortuna/Tempus C1 - PKC/LucassenBoer C1 12 - 8     Meer info.  
                   
  District

Zaal

De Meeuwen C1 - Dindoa C1 6 - 3     Uitslagen.  
   

Veld

GKV C1 - Phoenix C1 6 - 6 10 - 10 w.n.s Meer info.  
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Rosolo C1 - Peelkorf C1 4 - 3        
    Veld Niet bekend            
                   
                   
2007-2008 Hoofdklasse

Zaal

De Meervogels C1 - BEP C1 7 - 4     Meer info.  
   

Veld

KCC/VanSanten C1 - Oost-Arnhem C1 9 - 8     Meer info.  
                   
  District

Zaal

RWA C1            
   

Veld

Tjoba C1 - RWA C1 8 - 4     Meer info.  
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Rosolo C1 - Be Quick C1 5 - 4        
    Veld Rosolo C1            
                   
                   
2006-2007 Hoofdklasse

Zaal

Dalto C1 - PKC/Café Bar C1 6 - 3     Meer info.  
   

Veld

Dalto C1 - Avanti(P) B1 13 - 8        
  District

Zaal

Swift(M) C1 - SDO(K) C1 6 - 2        
   

Veld

Hoogkerk C1 - MIA C1 5 - 5 6 - 6 w.n.s Meer info.  
                   
2005-2006 Hoofdklasse

Zaal

KVS C1            
   

Veld

TOP(S) C1 - KVS C1 9-7        
  District

Zaal

GKV C1            
   

Veld

PKC/Café Bar C2 - kinderdijk C1 6-3        
                   
2004-2005 Hoofdklasse

Zaal

De Meervogels C1 - OVVO C1 6-5     Meer info.  
   

Veld

HKV/Ons Eibernest C1 - OVVO C1 11-4        
  District

Zaal

Nieuwerkerk C1            
   

Veld

Excelsior (D) C1         Teamfoto.  
                   
2003-2004 Hoofdklasse

Zaal

RWA C1 - De Meervogels C1 2-1     Teamfoto.  
   

Veld

KVS C1 - Deetos/Volhuis C1 4-4 7-4 n.v    
  District

Zaal

HKC C1 - Sporting Delta C1 8-2        
   

Veld

Sporting Delta C1 - HKC C1 7-6   n.v.    
                   
2002-2003 Hoofdklasse

Zaal

Fortuna C1            
   

Veld

Fortuna C1            
                   
2001-2002 Hoofdklasse

Zaal

Dalto C1 - Fortuna C1 5-3     Meer info.  
   

Veld

Dalto C1 - Fortuna C1 6-5     Meer info.  
                   
2000-2001 Hoofdklasse

Zaal

Fortuna C1 - Groen Geel C1 10-5     Uitslagen.  
   

Veld

Fortuna C1 - Deetos C1 7-6     Uitslagen.  
                   
1999-2000 Hoofdklasse

Zaal

Fortuna C1 - KCC/VanSanten C1 6-5   n.v. Meer info.  
   

Veld

KCC/VanSanten C1 - Fortuna C1 7-5     Meer info.  
                   
1998-1999 Hoofdklasse

Zaal

Groen Geel C1 - Fortuna C1 7-2     Uitslagen.  
   

Veld

Vriendenschaar (H) C1 - Fortuna C1       Meer info.  
                   
1997-1998 Hoofdklasse

Zaal

Unitas C1            
   

Veld

Unitas C1            
                   
1996-1997 Hoofdklasse

Zaal

PKC C1            
   

Veld

KVS C1            
                   
1995-1996 Hoofdklasse

Zaal

KVS C1            
   

Veld

De Meeuwen C1            
                   
1994-1995 Hoofdklasse

Zaal

KVS C1         Teamfoto.  
   

Veld

KVS C1            
                   
1993-1994 Hoofdklasse

Zaal

KVS C1            
   

Veld

KVS C1            
                   
1992-1993 Hoofdklasse

Zaal

Pernix C1 - Atlantis C1 4-1        
   

Veld

Tempo C1            
                   
                   
                   
                   

 

Alle artikelen op een rijtje van meest gelezen naar minst gelezen