KvN Korfbal
Seizoen Niveau   Winnaar            
2015-2016 Hoofdklasse Zaal Groen Geel B1 - Unitas/Perpectief B1 21 - 19        
    Veld              
                   
  1ste klasse Zaal Antilopen/Lancyr Deelen B1 BEP B1 10 - 4        
                   
                   
2014-2015 Hoofdklasse Zaal DeetosSnel B1 - Dalto/BNApp.nl 8 - 7        
    Veld Oranje Wit(D) B1 - Nieuwerkerk/Trekvogels B1 16-12        
                   
  1ste Klasse Zaal Sporting Delta B1 - OVVO/De Kroon B1 5 - 4        
    Veld Tempo B1 - Tilburg B1 4 - 4 4 - 4 w.n.s.    
                   
  Dames Zaal              
    Veld              
                   
                   
2013-2014 Hoofdklasse Zaal DeetosSnel B1 - Groen Geel B1 9 - 6     Meer info.  
    Veld DeetosSnel B1 - PKC/Hagero B1 18-12     Meer info.  
                   
  1ste klasse Zaal SCO B1 - Spirit(Vo) B1 9 - 4     Meer info.  
    Veld Achilles(Hg) B1 - Wageningen B1 5 - 5 7 - 7 w.n.s. Meer info.  
                   
  Dames Zaal Swift(V) B1 - Rosolo B1 8 - 5        
    Veld              
                   
                   
2012-2013 Hoofdklasse Zaal KCC/Delta Logistiek B1 - Fortuna/MHIR B1 9 - 4     Meer info.  
    Veld DeetosSnel/Volhuis B1 - Groen Geel B1 11 - 9     Meer info.  
                   
  1ste klasse  Zaal GKV(G) B1 - Amicitia B1 9 - 2     Meer info.  
     Veld Weidevogels B1 - SKF B1 8 - 7     Meer info.  
                   
 Dames Zaal De Korfrakkers B1 - Rosolo B1 10-10   w.n.s. Meer info.  
    Veld SVSH/KSV B1 - Rosolo B1 4-0        
                   
                   
2011-2012 Hoofdklasse Zaal TOP/Wereldtickets.nl B1 - SCO B1 9-3     Meer info.  
    Veld KCC/Hijbeko B1 - DSC B1 14-12     Meer info.  
                   
  1ste klasse Zaal Hoogkerk B1 - IJsselvogels B1 8-4     Meer info.  
    Veld Merwede B1 - DOS(W) B1 7-3     Meer info.  
                   
  Dames Zaal              
    Veld De Korfrakkers B1 - Rosolo B1 7-2        
                   
                   
2010-2011 Hoofdklasse

Zaal

DSC B1 - Fortuna/MHIR B1 4-2     Meer info.  
    Veld Fortuna/MHIR B1 - De Meeuwen B1 13-6        
                   
  1ste klasse

Zaal

DVO B1 - Wit-Blauw B1 8-7     Meer info.  
   

Veld

KVS B1 - GKV (G) B1 7-4     Meer info.  
                   
  Dames Zaal DWW B1 - De Peelkorf B1 8-5     Meer info.  
    Veld              
                   
2009-2010 Hoofdklasse

Zaal

KCC/Hijbeko B1 - Antilopen B1 9-8     Meer info.  
   

Veld

SKF B1 - Swift B1 9-8     Meer info  
                   
  District

Zaal

Vriendenschaar B1 - Excelsior B1 7-7 9-9 w.n.s Meer info  
   

Veld

Fortis B1 - VEO B1 8-5     Meer info  
                   
  Dames Zaal Spes B1 - Stormvogels B1          
    Veld Rosolo B1 Spes B1          
                   
2008-2009 Hoofdklasse

Zaal

De Meervogels B1 - Dalto/DSB Bank B1 8-7     Meer info  
   

Veld

Dalto/DSB Bank B1 - KCC/VanSantenMakelaars B1 15-9     Meer info.  
                   
  District

Zaal

MIA B1 - Rust Roest B1 6-4     Meer info.  
   

Veld

Fortuna/Tempus B1 - Vriendenschaar(H) B1 4-3     Meer info. You Tube
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Rosolo B1            
    Veld De Peelkorf B1            
                   
2007-2008 Hoofdklasse

Zaal

AW.DTV B1 - KVS B1 6-5     Meer info.  
   

Veld

Dalto B1 - Deetos/Volhuis B1 11-9     Meer info.  
                   
  District

Zaal

PKC/Café Bar B2 - Kinderdijk B1 8-3     Meer info  
   

Veld

Rigtersbleek B1 - Koog Zaandijk B1 8-6     Meer info.  
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Rosolo B1 - SVOC B1 8-6        
    Veld Prinses Irene B1            
                   
2006-2007 Hoofdklasse

Zaal

Dalto B1 - DSC B1 7-6        
   

Veld

KVS B1 - Dalto B1 9-6     Meer info.  
  District

Zaal

Tempo B1 - VEO B1 9-5     Meer info.  
   

Veld

Sporting Delta B1 - LDODK B1 10-6     Meer info.  
                   
2005-2006 Hoofdklasse

Zaal

De Meervogels B1            
   

Veld

Dalto B1 - KVS B1 11-10        
  District

Zaal

Nieuwerkerk B1 - PKC/Café Bar B1 8-2     Meer info.  
   

Veld

ASVD B1 - SCO B1 7-5        
                   
2004-2005 Hoofdklasse

Zaal

Dalto B1 - KVS B1 5-4        
   

Veld

Dalto B1 - Fortuna B1 6-5        
  District

Zaal

Korbis B1            
   

Veld

Tempo B1 - TOP (A) B1 4-3        
                   
2003-2004 Hoofdklasse

Zaal

Deetos/Volhuis B1 - KVS B1 7-5        
   

Veld

Dalto B1            
  District

Zaal

EKVA B1            
   

Veld

Pernix B1 - SKF B2 3-3 5-4 n.v Teamfoto.  
                   
2002-2003 Hoofdklasse

Zaal

Dalto B1 - DVO B1 4-3     Meer info.  
   

Veld

De Meeuwen B1 - Dalto B1 11-10        
  District

Zaal

VEO B1 - KOAG B1 4-3        
   

Veld

ASVD B1 - VEO B1          
                   
2001-2002 Hoofdklasse

Zaal

Blauw Wit (A) B1            
   

Veld

KCC B1 - Fortuna B1 5-5 7-6 n.v. Meer info.  
                   
2000-2001 Hoofdklasse

Zaal

Fortuna B1 - Groen Geel B1 8-6     Meer info.  
   

Veld

DVO B1 - Fortuna B1 6-5     Meer info.  
                   
1999-2000 Hoofdklasse

Zaal

Koog Zaandijk B1 - PKC B1 7-6        
   

Veld

Unitas B1            
                   
1998-1999 Hoofdklasse

Zaal

KVS B1 - PKC B1 7-1     Meer info.  
   

Veld

SKF B1 - Groen Geel B1 9-8     Meer info.  
                   
1997-1998 Hoofdklasse

Zaal

PKC B1            
   

Veld

DVO B1         Meer info.  
                   
1996-1997 Hoofdklasse

Zaal

Dalto B1            
   

Veld

Fortuna B1            
                   
1995-1996 Hoofdklasse

Zaal

TOP (S) B1            
   

Veld

DOS'46 B1            
                   
1994-1995 Hoofdklasse

Zaal

Albatros B1 - ROHDA B1 5-3        
   

Veld

Albatros B1 - ROHDA B1 5-3        
                   
1993-1994 Hoofdklasse

Zaal

ROHDA B1 - ASVD B1 5-4        
   

Veld

ROHDA B1            
                   
1992-1993 Hoofdklasse

Zaal

PKC B1            
   

Veld

IJsselvogels B1 - Fortuna B1 2-1        
                   
1991-1992 Hoofdklasse

Zaal

SCO asp.1            
   

Veld

Groen Geel asp.1            
                   
1990-1991 Hoofdklasse

Zaal

Die Haghe asp.1            
   

Veld

Die Haghe asp.1            
                   
1989-1990 Hoofdklasse

Zaal

DVO asp.1            
   

Veld

Die Haghe asp.1            
                   
1988-1989 Hoofdklasse

Zaal

Fortuna asp.1            
   

Veld

Rodenburg asp.1            
   

 

             
1987-1988 Hoofdklasse

Zaal

Groen Geel asp.1            
   

Veld

PKC asp.1            
                   
1986-1987 Hoofdklasse

Zaal

SIOS asp.1            
   

Veld

SIOS asp.1            
                   
1985-1986 Hoofdklasse

Zaal

BW-Heerenveen asp.1            
   

Veld

Emmen asp.1            
                   
1984-1985 Hoofdklasse

Zaal

DVO asp.1         Teamfoto.  
   

Veld

Blauw Wit (A) asp.1            
                   
1983-1984 Hoofdklasse

Zaal

Deetos asp.1            
   

Veld

DVO asp.1 Pernix asp1 4-2     Teamfoto.  
                   
1982-1983 Hoofdklasse

Zaal

DVO asp.1         Meer info.  
   

Veld

BW-Heerenveen asp.1 - Oost-Arnhem asp.1     w.n.s.    
                   
1981-1982 Hoofdklasse

Zaal

Blauw Wit (A) asp.1            
   

Veld

Fortuna asp.1            
                   
1980-1981 Hoofdklasse

Zaal

Groen Geel asp.1 - ASKO Asp1 3-1     Meer info.  
   

Veld

Blauw Wit (A) asp.1            
                   
1979-1980 Hoofdklasse

Zaal

Trekvogels asp.1            
   

Veld

Trekvogels asp.1

           
                   
1978-1979 Hoofdklasse

Zaal

HKV asp.1            
   

Veld

Asko asp.1

           
                   
1977-1978 Hoofdklasse

Zaal

HKV asp.1            
   

Veld

Blauw Wit (A) asp.1

           
                   
1976-1977 Hoofdklasse

Zaal

HKV asp.1            
   

Veld

Wordt Kwiek asp.1

           
                   


 

Alle artikelen op een rijtje van meest gelezen naar minst gelezen