KvN Korfbal
Seizoen Niveau   Winnaar            
2014-2015 Hoofdklasse Zaal Fortuna/My Collections A1 - DeetosSnel A1 22-19     Meer info.  
    Veld DeetosSnel A1 - AW.DTV A1 16-16 20-19 n.v. Meer info.  
                   
2013-2014 Hoofdklasse Zaal DOS'46 A1 - PKC/Hagero A1 25-20     Meer info.  
    Veld DOS'46 A1 - Fortuna/MHIR A1 15-11     Meer info.  
                   
  Dames Zaal Rosolo A1 - Swift(V) A1 8 - 7        
    Veld Swift(V) A1 - Rosolo A1 12-8        
                   
                   
2012-2013 Hoofdklasse Zaal PKC/Hagero A1 - DOS'46 A1 24-19     Meer info.  
    Veld DSC A1 - Fortuna/MHIR A1 15-13     Meer info.  
                   
  Dames Zaal De Peelkorf A1 - De korfrakkers A1 11-7        
    Veld Swift(V) A1 - De korfrakkers A1 7-7 10-8 n.v.    
                   
                   
2011-2012 Hoofdklasse Zaal PKC/Hagero A1 - Dalto A1 20-20 21-20 g.g. Meer info. YouTube.
    Veld DOS'46/Engeldot A1 - PKC/Hagero A1 13-12     Meer info.  
                   
  Dames Zaal De Korfrakkers A1 - Spes A1 9-8        
    Veld Spes(M) A1   11-10        
                   
                   
2010-2011 Hoofdklasse Zaal PKC/LucassenBoer A1 - Fortuna/MHIR A1 22-14     Meer info.  
    Veld PKC/LucassenBoer A1 - Dalto A1 11-8     Meer info.  
                   
  Dames Zaal Swift A1 - Rosolo A1 9-8        
    Veld Spes A1 - Rosolo A1 4-3        
                   
                  
2009-2010 Hoofdklasse

Zaal

Dalto A1 - PKC/LB A1 28-25     Meer info.  
   

Veld

AW.DTV A1 - PKC/LB A1 16-12     Meer info.  
                   
  District

Zaal

Tweemaal Zes A1 - PKC/LB A2 8-7     Meer info  
   

Veld

KCC/Hijbeko A1 - KOAG A1 4-2     Meer info.  
                   
Dames Hoofdklasse Zaal De Korfrakkers A1 - Swift A1 12-8        
    Veld De Korfrakkers A1 - Rosolo A1          
                   
  1ste klasse Zaal De Korfrakkers A2            
    Veld De Korfrakkers A2            
                   
                   
2008-2009 Hoofdklasse

Zaal

De Meervogels A1 - Dalto/DSB Bank A1 14-13     Meer info. YouTube
   

Veld

DOS'46 A1 - Dalto/DSB Bank A1 19-10     Meer info.  
                   
  District

Zaal

AW.DTV A1 - SDO (K) A1 5-5 9-7 n.v. Meer info.  
   

Veld

SDO(K) A1 - GKV A1 7-3     Meer info.  
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Rosolo A1 - De Korfrakkers A1 11-8        
    Veld Be Quick A1 - JES       Teamfoto.  
                   
  1ste klasse Zaal Rosolo A2            
    Veld De Merels A1            
                   
                   
2007-2008 Hoofdklasse

Zaal

Dalto/DSB Bank A1 - DeetosSnel/Volhuis A1 14-13     Meer info.  
  

Veld

DeetosSnel/Volhuis A1 - DSC A1 10-10 12-10 n.v. Meer info.  
                   
  District

Zaal

EKVA A1 - DOS'46 8-4        
   

Veld

DES A1 - ASVD A1 6-5        
                   
Dames Hoofdklasse Zaal De Korfrakkers A1            
    Veld De Korfrakkers A1 - Swift (V) A1 9-5        
                   
  1ste klasse Zaal Emos A1            
    Veld Emos A1            
                   
                   
2006-2007 Hoofdklasse

Zaal

Blauw Wit (A) A1            
   

Veld

Dalto/Human Network A1 - Fortuna A1 17-16        
                   
  District

Zaal

DVO A2 - Albatros A1 5-5 9-6 n.v Meer info.  
   

Veld

Nieuwerkerk A1 - De Hoeve A1 6-5        
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Swift(V) A1            
    Veld De Korfrakkers A1            
                   
                   
2005-2006 Hoofdklasse

Zaal

Dalto/Human Network A1 - Blauw wit (A) A1          
   

Veld

PKC/Café Bar A1 - Fortuna/Tempus A1 12-9        
                   
  District

Zaal

Telstar A1 - DOS Kampen A1 4-2        
   

Veld

Fortuna/Tempus A2 - ZKV (Za) A1 7-2        
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Spes A1 - Swift(V) A1 18-15        
    Veld De Korfrakkers A1 - Spes A1 9-7        
                   
                   
2004-2005 Hoofdklasse

Zaal

Dalto/Human Network A1 - PKC/Café Bar A1 15-13        
   

Veld

Fortuna A1            
  District

Zaal

VEO A1 - Deetos/Volhuis A2 9-8        
   

Veld

Telstar A1            
                   
Dames Hoofdklasse Zaal DDW A1            
    Veld De Korfrakkers A1 - Rosolo A1 6-3        
                   
                   
2003-2004 Hoofdklasse

Zaal

Fortuna A1         Meer info.  
   

Veld

Dalto A1            
  District

Zaal

Victum A1            
   

Veld

Excelsior A1 - EKVA A1 4-2        
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Rosolo A1            
    Veld Rosolo A1 - Blauw Wit(H) A1 11-4        
                   
                   
2002-2003 Hoofdklasse

Zaal

Unitas A1 - Deetos/Primiare Comfort A1 17-14     Meer info.  
   

Veld

Groen Geel A1            
  District

Zaal

Tjoba A1 - HKC A1 8-6   n.v Meer info.  
   

Veld

Tjoba A1 - Groen Geel A2       Meer info.  
                   
Dames Hoofdklasse Zaal De Korfrakker A1            
    Veld De Korfrakkers A1 - Swift (V) A1 12-5        
                   
                   
2001-2002 Hoofdklasse

Zaal

DOS'46 A1 - Deetos/Phobos A1 11-10        
   

Veld

Deetos A1            
  District

Zaal

Bolnes A1            
   

Veld

De Meeuwen A1 - Rodenburg A1 6-5        
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Rosolo A1 - De korfrakkers A1 10-10 11-10   Golden goal  
    Veld Rosolo A1 - De korfrakkers A1          
                   
                   
2000-2001 Hoofdklasse

Zaal

DVO A1 - Deetos A1 19-14     Meer info.  
   

Veld

Dalto A1 - DOS'46 A1 16-8     Meer info.  
  District

Zaal

IJsselvogels A1            
   

Veld

OVVO A1            
                   
Dames Hoofdklasse Zaal De Korfrakkers A1            
    Veld Be Quick A1            
                   
1999-2000 Hoofdklasse

Zaal

Dalto A1            
   

Veld

TOP (S) A1            
  District

Zaal

Blauw Wit (A)            
   

Veld

SIOS (W)            
                   
Dames Hoofdklasse Zaal BMC A1            
    Veld De Korfrakkers A1            
                   
1998-1999 Hoofdklasse

Zaal

Dalto A1 - Blauw Wit (He) A1          
   

Veld

TOP (S) A1 - KVS A1          
  District

Zaal

Drachten A1            
   

Veld

Wion A1 - SKF A1 8-5        
                   
Dames Hoofdklasse Zaal De Korfrakkers A1            
    Veld Rosolo A1            
                   
1997-1998 Hoofdklasse

Zaal

Deetos A1            
   

Veld

Die Haghe A1 - Albatros A1 14-8        
  District

Zaal

Albatros A1            
   

Veld

Tweemaal Zes A1            
                   
Dames Hoofdklasse Zaal De Korfrakkers A1            
    Veld Swift(V) A1            
                   
1996-1997 Hoofdklasse

Zaal

De Meeuwen A1 - De Kapellen A1 22-22 29-24 n.v Meer info.  
   

Veld

De Kapellen A1 - PKC A1 21-20     Meer info.  
  District

Zaal

De Meeuwen A2            
   

Veld

Futura A1            
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Swift(V) A1            
    Veld Swift(V) A1            
                   
1995-1996 Hoofdklasse

Zaal

BW-Heerenveen A1 - De Kapellen A1 18-11     Meer info.  
   

Veld

Drachten A1            
  District

Zaal

Excelsior (D) A1            
   

Veld

Tempo A1            
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Celeritas A1            
    Veld Swift(V) A1            
                   
1994-1995 Hoofdklasse

Zaal

VDW A1            
   

Veld

PKC A1 - Nic A1          
  District

Zaal

PKC A1            
   

Veld

Achilles(Hg) A1            
                   
Dames Hoofdklasse Zaal Spes A1            
    Veld Spes A1            
                   
1993-1994 Hoofdklasse

Zaal

PKC A1 - VDW A1 15-12     Meer info.  
   

Veld

PKC A1            
  District

Zaal

DOS-WK A1 - Maassluis A1 5-3     Teamfoto.  
   

Veld

Nic A1            
                   
Dames Hoofdklasse Veld Spes A1            
                   
                   
1992-1993 Hoofdklasse

Zaal

Die Haghe A1 Blauw Wit (H) A1          
   

Veld

Die Haghe A1            
  District

Zaal

De Lege Geaën A1 - Excelsior(D) A1 7-4        
   

Veld

Phoenix A1            
                   
1991-1992 Hoofdklasse

Zaal

Achilles J1 - PKC J1 11-10     Meer info.  
   

Veld

Koog Zaandijk J1            
  District

Zaal

ROHDA J2            
   

Veld

Die Haghe J2            
                   
1990-1991 Hoofdklasse

Zaal

DVO J1         Meer info.  
   

Veld

Die Haghe J1            
  District

Zaal

Unitas J1            
   

Veld

DEVD J1            
                   
1989-1990 Hoofdklasse

Zaal

Blauw Wit (H) J1 - Groen Geel J1          
   

Veld

Koog Zaandijk J1            
  District

Zaal

Vitesse J1            
   

Veld

Steeds Hooger J1            
                   
1988-1989 Hoofdklasse

Zaal

PKC J1            
   

Veld

SIOS J1            
  District

Zaal

De Algemene J1            
   

Veld

Tempo J1            
                   
1987-1988 Hoofdklasse

Zaal

Deetos J1 - Snel J1          
   

Veld

Wordt Kwiek J1            
  District

Zaal

Oost-Arnhem J1            
   

Veld

Kios (N) J1 - KOAG J1          
                   
1986-1987 Hoofdklasse

Zaal

AKC J1            
   

Veld

AKC J1            
  District

Zaal

Wordt Kwiek J1            
   

Veld

Emmen J1            
                   
1985-1986 Hoofdklasse

Zaal

DVO J1            
   

Veld

AKC J1            
  District

Zaal

Blauw Wit (H) J1            
   

Veld

Nieuwerkerk J1            
                   
1984-1985 Hoofdklasse

Zaal

Albatros J1         Uitslagen.  
   

Veld

ROHDA J1         Meer info.  
  District

Zaal

SIOS J1            
   

Veld

Goorecht J1            
                   
1983-1984 Hoofdklasse

Zaal

DVO J1            
   

Veld

PKC J1            
  District

Zaal

HKV J1            
   

Veld

Rapiditas J1            
                   
1982-1983 Hoofdklasse

Zaal

Trekvogels J1            
   

Veld

SIOS J1            
  District

Zaal

Wesselerbrink J1         Teamfoto.  
   

Veld

KOAG J1            
                   
1981-1982 Hoofdklasse

Zaal

Deetos J1            
   

Veld

Deetos J1            
  District

Zaal

SIOS J1            
   

Veld

Ritola J1            
                   
1980-1981 Hoofdklasse

Zaal

Groen Geel J1 - Deetos J1       Teamfoto.  
   

Veld

Deetos J1            
  District

Zaal

KVS J1 1ste maal afdeling zaal       Teamfoto.  
   

Veld

Sparta (Z) J1            
                   
1979-1980 Hoofdklasse

Zaal

Allen Weerbaar J1            
   

Veld

Wordt Kwiek J1            
  District

Veld

Snel J1 1ste maal afdeling veld          
                   
1978-1979 Hoofdklasse

Zaal

Dalto J1            
   

Veld

Dalto J1        

Meer info.

 
                   
1977-1978 Hoofdklasse

Zaal

Dalto J1            
   

Veld

DOS'46 J1            
                   
1976-1977 Hoofdklasse

Zaal

Fortuna J1         Meer info.  
   

Veld

Blauw Wit (A) J1            
                   
1975-1976 Hoofdklasse

Zaal

ROHDA J1         Meer info.  
   

Veld

Drachten J1         Meer info.  
                   
1974-1975 Hoofdklasse

Zaal

DOS'46 J1            
   

Veld

Luto J1            
                   
1973-1974 Hoofdklasse

Zaal

Asko J1            
   

Veld

Asko J1            
                   
1972-1973 Hoofdklasse

Zaal

Asko J1            
   

Veld

Asko J1            
                   
1971-1972 Hoofdklasse

Zaal

DOS'46 J1            
   

Veld

Asko J1            
                   
1970-1971 Hoofdklasse

Zaal

DOS'46 J1 1ste  junioren zaal          
   

Veld

DOS'46 J1            
                   
1969-1970 Hoofdklasse

Veld

Blauw Wit (A) J1            
                   
1968-1969 Hoofdklasse

Veld

Leonidas J1            
                   
1967-1968 Hoofdklasse

Veld

Blauw Wit (A) J1            
                   
1966-1967 Hoofdklasse

Veld

Fortuna J1            
                   
1965-1966 Hoofdklasse

Veld

Ons Eibernest J1            
                   
1964-1965 Hoofdklasse

Veld

Blauw Wit (A) J1 1ste Junioren veld          

 

Alle artikelen op een rijtje van meest gelezen naar minst gelezen