KCC/Delta Logistiek B1 verslaat in de zaalfinale Fortuna/MHIR B1
Lees meer ...
DeetosSnel B1 wint de veldfinale van Groen Geel B1.
Lees meer ...
GKV(G) B1 Nederlands kampioen in de 1ste klasse.
Lees meer ...
Weidevogels B1 pakt in Sliedrecht de titel in de 1ste klasse.
Lees meer ...
De Korfrakkers B1 winnen de dames zaaltitel tegen Rosolo B1.

EERSTE KLASSE     B-ASPIRANTEN VELDKORFBAL IN CIJFERS
Noord Noord-West
B1A B1B B1A B1B
LDODK B1 * 6-12 BW/Heerenveen B1 7-10 Rohda B1 * 12-20 Avanti B1 * 14-22
Asko B1 6-  8 Vitesse B1 7-  8 Koog Zaandijk B1 12-19 KVS B2 14-21
NKC B1 6-  2 DFD B1 6-  4 VEO B1 12-14 ALO B1 14-15
De Granaet B1 6-  2 Kinea B1 6-  4 Waterland B1 12-12 De Meervogels B2 14-12
BEP B1 12-10 ONDO B1 14-12
KVA B1 12-  9 Refleks B1 14-12
TOP B2 # 12- -2 Die Haghe B1 14-10
Futura B1 14-  8
Oost Zuid-West
B1A B1B B1A B1B
DOS Kampen B1 * 14-22 OA/Olympia Reizen B1 * 14-24 Sporting Delta B1 * 6-10 PKC / Café Bar B1 * 6- 9
Elburg B1 14-21 Animo B1 14-20 Swift (M) B1 6- 8 KCC/Van Santen M B1 6- 6
Victum/IGCN B1 14-21 Woudenberg B1 14-16 KOAG B1 6- 4 Sagitta B1 6- 5
Rigtersbleek B1 14-19 ODIK B1 14-16 Oranje Wit B1 6- 2 Korbis B1 6- 4
Regio '72 B1 14-13 Dalto/DSB B2 14-14
Exakwa B1 14-  9 Tweemaal Zes B1 14-10
Antilopen B1 14-  4 SKF B2 14-  7
Atalante B1 14-  3 Sparta (N) B1 14-  5
Zuid
Tilburg B1 * 12-23
NKV B1 12-20
DSC B2 12-17
Rust Roest B2 12-  9
SDO (V) B2 12-  6
OJC '98 B1 12-  5
DKB B1 12-  4


Dit toernooi werd gespeeld in Tilburg, georganiseerd door kv Tilburg.
Uitslagen poule A Uitslagen poule B
LDODK B1 - PKC/Café Bar B1 4-4 DOS Kampen B1 - ROHDA B1 4-4
OA/Olympia Reizen B1 - Avanti B1 8-4 Tilburg B1 - Sporting Delta B1 4-9
OA/Olympia Reizen B1 - LDODK B1 3-5 Sporting Delta B1 - DOS Kampen B1 4-4
Avanti B1 - PKC/Café Bar B1 4-5 Tilburg B1 - ROHDA B1 4-3
LDODK B1 - Avanti B1 5-1 ROHDA B1 - Sporting Delta B1 5-6
PKC/Café Bar B1 - OA/Olympia Reizen B1 6-3 DOS Kampen B1 - Tilburg B1 8-6


Eindstand poule A Eindstand poule B
LDODK B1 3-5 14-8 Sporting Delta B1 3-5 19-13
PKC/Café Bar B1 3-5 15-11 DOS Kampen B1 3-4 16-14
OA/Olympia Reizen B1 3-2 14-15 Tilburg B1 3-2 14-20
Avanti B1 3-0 9-18 ROHDA B1 3-1 12-14


Finale
LDODK B1 - Sporting Delta B1 6-10
3de/4de plaats
PKC/Café Bar B1 - DOS Kampen B1 6-4
5de/6de plaats
OA/Olympia Reizen B1 - Tilburg B1 6-3


2006-2007 ROHDA B1 veld
ROHDA B1
Dames:
Linsey van Wijhe, Shelley Vos, Maud Canisius, Tessa Nierop, Kimberley ten Hulsen.
Heren: Kenny Lauf, Benno Veen, Orrin Fordjour, Giovanni Massing, Chifaas Alyan, Raimund Laret.
Coach: Marco Lauf.

Alle artikelen op een rijtje van meest gelezen naar minst gelezen