KvN Korfbal
DeetosSnel B1 wint de veldfinale van Groen Geel B1.
Lees meer ...
Weidevogels B1 pakt in Sliedrecht de titel in de 1ste klasse.
Lees meer ...
De Korfrakkers B1 winnen de damestitel tegen Rosolo B1.

2006-2007 DVO A2
Staand vlnr: Renske Franchimon, Tjeerd Burger, Danique Vermeer, Dieter Wien, Thijs de Nooij,
Wouter van Steenbergen, Jos Albers, Jeanet Wichards, Hilje Doekes, Esther van Tol
Voor vlnr: Kirsten Schets, Lisette Jacobs, Martin Kreeft, Ylse Herder, Maarten Lafeber, Jelle Wien.

Bron foto: Website DVO.


EERSTE KLASSE  A-JUNIOREN VELDKORFBAL IN CIJFERS
Noord Noord-West
A1A A1B A1A A1B
Sparta (W) A1 * 14-24 SIOS A1 14-24 Phoenix A1 * 14-24 DES A1 * 14-24
DOS '46 A2 14-22 Zkc '19 A1 14-24 ZKV A1 13-18 Luno A1 14-22
CSL A1 14-19 Udiros A1 14-16 VEO A2 13-15 Excelsior (D)A1 14-22
BW/Heerenveen A1 14-15 Asko A1 14-14 Ados A1 14-15 SDO (K) A1 14-11
Leeuwarden A1 14-14 Drachten/vd Wiel A1 14-11 HKV/OE A1 14-15 Avanti A1 14-11
LDODK A2 14-10 Mid Fryslân A1 14-11 KVA A1 14-10 Fortuna/Tempus A2 14-10
KIOS A1 14-  6 Vlug&Vaardig (G) A1 14-  8 TOP (S) A2 14-  8 De Meervogels A2 14-  9
Vitesse (B) A1 14-  2 EKC 2000 A1 14-  DKC A1 14-  5 OVVO/De Kroon A2 14-  3
Oost Zuid-West
A1A A1B A1A A1B
Rigtersbleek A1 * 14-26 DVO A2 * 14-23 Albatros A1 * 14-23 Nieuwerkerk A1 * 14-26
Dalto/DSB Bank A2 14-26 SKF A2 14-21 Kinderdijk A1 14-20 Sagitta A1 14-23
Juventa/Notuleerland A1 14-18 Tweemaal Zes A1 14-19 DKB A1 14-17 KOAG A1 14-18
KVZ A1 14-16 Victum/IGCN A1 14-17 DVS '69 A1 14-16 DSC A2 14-16
NKC '51 A1 14-10 Midlandia A1 14-13 Sporting Delta A2 14-15 GKV A1 14-12
MIA A1 14-10 Sparta (N) A1 14-  8 Tendonck A1 14-14 OZC A1 14-  9
Sparta (W) A1 14-  5 RDZ A1 14-  7 DeetosSnel/Volhuis A3 14-  7 SDO (V) A1 14-  8
Unitas A1 14-  6 Animo A1 14-  4 NKV A1 14-  2 OJC '98 A1 14-  0
A1C
Tjoba A1 * 14-24
TOP (A) A1 14-22
Vitesse/Mabelis A1 14-19
RWA A1 14-19
Swift (M) A1 14-16
Fortis A1 14-  6
Oranje Wit A2 14-  3
Bolnes A1 14-  3



Het Kampioenschap van Nederland werd gespeeld in Papendrecht, organisatie PKC/Café Bar.
Uitslagen poule A Uitslagen poule B
Sparta (W) A1 - DVO A2 2-3 Rigterbleek A1 - DES (D) A1 3-3
Phoenix A1 - Nieuwerkerk A1 2-3 Albatros A1 - Tjoba A1 8-4
DVO A2 - Phoenix A1 4-1 Rigterbleek A1 - Albatros A1 6-7
Nieuwerkerk A1 - Sparta (W) A1 7-2 Tjoba A1 - DES (D) A1 4-5
Nieuwerkerk A1 - DVO A2 5-8 DES (D) A1 - Albatros A1 4-6
Phoenix A1 - Sparta (W) A1 11-5 Rigterbleek A1 - Tjoba A1 4-6


Eindstand poule A Eindstand poule B
DVO A2 3-6 15-8 Albatros A1 3-6 20-14
Nieuwerkerk A1 3-4 15-12 Tjoba A1 3-4 14-17
Phoenix A1 3-2 14-12 Rigterbleek A1 3-1 13-19
Sparta (W) A1 3-0 9-21 DES (D) A1 3-1 12-14


5de/6de plaats
Phoenix A1 - Rigterbleek A1 6-7
3de/4de plaats
Nieuwerkerk A1 - Tjoba A1 5-3
1ste/2de plaats
DVO A2 - Albatros A1 5-5 9-6 n.v.

Alle artikelen op een rijtje van meest gelezen naar minst gelezen