KvN Korfbal

De finale wordt gespeeld op 16 april 2016 in de Ziggodome in Amsterdam.

 

Play-Off wedstrijden    
02 april 2016    
KZ/Hiltex - PKC/SWKGroep 18-22
Blauw Wit(A) - TOP/Quoratio 27-26
09 april 2016    
PKC/SWKGroep - KZ/Hiltex 32-31
TOP/Quoratio - Blauw Wit(A) 30-25
12 april 2016    
TOP/Quoratio Blauw Wit(A) 31-25


 

FINALE TOP/Quoratio - PKC/SWKGroep      24 - 22  (13 - 17)
Datum: 16 april 2016
Plaats: Amsterdam    "Ziggodome"
Toeschouwers: 12.000
Scheidsrechter: Henry van Meerten
Assistent:  
Juryvoorzitter:  
   
Opstelling
  PKC/SWKGroep:

 
Aanval: Danny den Dunnen, Laurens Leeuwenhoek, Suzanne Struik, Lara Boonstoppel.
Verdediging: Richard Kunst, Olav van Wijngaarden, Nadhie den Dunnen, Mabel Havenaar.
Trainer/Coach: Ben Crum en Edward Jonkman
   
Opstelling
TOP/Quoratio:
Aanval: Mick Snel, Friso Boode, Rianne Echten, Barbara Brouwer.
Verdediging: Nick Pikaar, Daniël Harmzen, Celeste Split, Jet Hendriks.
Trainers/Coaches: Jan Niebeek en Patrick den Hartog
   
Scoreverloop: 1-0 Rianne Echten, 2-0 Barbara Brouwer, 2-1 Nadhie den Dunnen, 2-2 Richard Kunst, 2-3 Danny den Dunnen, 2-4 Danny den Dunnen, 2-5 Richard Kunst, 2-6 Richard Kunst, 2-7 Laurens Leeuwenhoek, (Time Out TOP) 3-7 Mick Snel, 4-7 Nick Pikaar, 4-8 Mabel Havenaar, 4-9 Lara Boonstoppel, 5-9 Mick Snel, 5-10 Richard Kunst, 6-10 Daniël Harmzen, 6-11 Suzanne Struik, 7-11 Barbara Brouwer, 8-11 Nick Pikaar, 8-12 Olav van Wijngaarden, 8-13 Laurens Leeuwenhoek, 8-14 Laurens Leeuwenhoek, 9-14 Nick Pikaar, 9-15 Mabel Havenaar, 10-15 Barbara Brouwer, (Time Out PKC) 11-15 Mick Snel,11-16 Nadhie den Dunnen,12-16 Daniël Harmzen,12-17 Suzanne Struik, 13-17 Mick Snel.
Rust
14-17 Celeste Split, 15-17 Celeste Split, 16-17 Mick Snel, 16-18 Laurens Leeuwenhoek, 17-18 Nick Pikaar, (Time Out PKC) 18-18 Nick Pikaar, 18-19 Danny den Dunnen, 18-20 Laurens Leeuwenhoek, (39e Carmen de Heer voor Suzanne Struik), 19-20 Celeste Split, 20-20 Celeste Split, 21-20 Barbara Brouwer, (42e Suzanne Struik voor Carmen de Heer), 21-21 Laurens Leeuwenhoek, ( 43e Carmen de Heer voor Suzanne Struik), (44e Johannes Schot voor Olav van Wijngaarden), (45e Suzanne Struik voor Carmen de Heer), 21-22 Richard Kunst, 22-22 Daniël Harmzen, (Olav van Wijngaarden voor Johannes Schot), 23-22 Rianne Echten, (49e Johannes Schot voor Danny den Dunnen), (Time Out TOP), 24-22 Mick Snel.

 

Alle artikelen op een rijtje van meest gelezen naar minst gelezen